Cyklonraport 23-29.07

Miniony tydzień przyniósł nam dobre wyniki. Byliśmy w Olsztynie, w Zagnańsku i Markach, Szymon biegał na Ursynowie. W międzyczasie Adam z Małgosią szaleli na Kaszubach, a Krzysztof odkrył idealny zestaw kolarza...


Na burzowo-błotnistym maratonie Mazovia MTB w Olsztynie Robert był piąty w kategorii na dystansie Fit. Z kolei na MTB Cross Maraton w Zagnańsku, gdzie pogoda była wprost przeciwna i wściekły upał atakował od startu aż do mety, wystartowała dwójka naszych zawodników. Marta stanęła na 3 stopniu podium na dystansie Fan, zaś Janek zajął 18 miejsce na dystansie Master.  Na Memoriale Bercika w Markach wystartował Łukasz, który zajął 29 miejsce w kategorii.

Marta:
Na ten wyścig pojechałam tylko i wyłącznie dla rozrywki - był to spontan nie ujęty wcześniej w planie startów. Trasa, choć sporo krótsza niż zeszłoroczna, charakterystyką nie różniła się zbytnio - w większości prowadziła po szutrach i duktach leśnych, jednak nie zabrakło technicznych, błotnych kawałków. Ponieważ w pierwszej części sezonu odpuściłam MTB całkowicie, to te odcinki dały mi mocno popalić (halo, czy ja w ogóle umiem jeździć?). Jednak w pozostałej części noga podawała dobrze i udało się wskoczyć na pudło.

Szymon wziął udział w kolejnej edycji ParkRun na Ursynowie i pozamiatał - wygrana w kategorii i 3 miejsce open robi wrażenie.
Krzysztof jeździł ze znajomy spoza klubu... kto kogo zamęczył widać na zdjęciu chyba wyraźnie ;)


Adam i Małgosia wybrali się na kilkudniowy rowerowy rajd po Kaszubach.


Wyniki:

Mazovia MTB Marathon Olsztyn 29.07m. openm. kat
Robert Szymański (fit)1045
MTB Cross Maraton Zagnańsk-Kaniów 29.07m. openm. kat
Marta Krzymowska (fan)63
Jan Skorek (master)4118
ParkRun Ursynów 28.07m. openm. kat
Szymon Cygan31
Memoriał Bercika 28.07m. openm. kat
Łukasz Danielak (sport)4729

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz