Cyklonraport 4-10.06

Nieczynne, bo zamknięte? Nieee, chociaż w niedzielę stawiliśmy się tłumnie na klubowym grillu, to część z nas odbębniła zadane w tym tygodniu wyścigi. Na foto tygodnia zasłużyła najbardziej dzielna Laura.


Na pierwszy ogień w tym tygodniu poszła kolejna edycja Dreptak Czalendż, gdzie Łukasz zajął 5 miejsce open. Renata też wzięła udział w tym biegu ale wyniki kobiet "diabli wzięli" i nie wiemy, która była :(Obydwoje kapitalnie pobiegli w niedzielę na VIII Biegu Rycerza Okunia, gdzie Renata była 3 open oraz była najlepszą zawodniczką z gminy Halinów. Łukasz zajął także bardzo dobre 6 miejsce open.W sobotę na Małej Lidze XC dzielnie walczył Michał, któremu prawie udało się wbić do pierwszej 10 w kategorii. 

Michał:

Pojechałem mocno podcięty po tygodniu ciężkiego treningu. Trasy nie znałem, więc objechałem 3 kółka przed startem dla zapoznania i zdechłem. Pogoda masakra, powietrze w lasku się zatrzymało, duchota i skwar. Poszedł start, z końca bo wg klasyfikacji ustawiali a ja pierwszy raz, nawet dobrze do pierwszej cięższej przeszkody. Gostek przede mną gleba, musiałem się wypinać i biegać. Czub odjechał. No to ogień, staram się dogonić, na drugim kołku dojechałem i ... gleba na szybkim łuku, taka nawierzchnia co się sama przesuwać potrafi. Było szybko, zabolało, szybko nie wstałem, wyprzedzili mnie prawie wszyscy. Dobra jestem z "C" więc ogień, w bloki i jazda! Wyprzedzam, mijam, wymijam, atakuje gdzie się da i ląduje w martwym punkcie. Do przodu nie dojadę, za daleko, za mną pusto więc trzymam swoje i umieram z pragnienia i przegrzania. Patrzę i organizator baniaki z wodą, kubeczki itd. odrzucam bidon, nalewają ... wypijam na każdym kołku cały, tak gorąco i spiekota. Wracam do domu odwodniony, zadowolony. A na drugi dzień z rana Rondo Babka i walka na finiszu o kreskę, jak zawsze w pierwszej dyszce. Budujemy formę na przyszły sezon PM i Liga XC oraz ŻTC Prestige w M40 czyli walka o podium w generalce.W niedzielę zaś, "wielki nieobecny" na grillu drugi Łukasz rozprawił się z Głowno Gold Race, w którym zajął 21 lokatę w kategorii na dystansie pro.

Wyniki:

Głowno Gold Race 10.06m.openm.kat
Łukasz Łyjak (pro)6721
VIII Bieg Rycerza Okunia, Okuniew 10.06m.openGm. Halinów
Renata Danielak31
Łukasz Danielak6
Mała Liga XC Wólka Mlądzka 9.06m.openm.kat
Michał Ficoń2311
Dreptak Czalendż Mińsk Maz. 6.06m.openm.kat
Łukasz Danielak54
Renata Danielak
wyniki wcięło :(
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz