Cyklonraport 16-22 kwietnia

Hooo, sezon szosowy pora zacząć, czyli wreszcie ŻTC. Pierwsza edycja odbyła się w Grójcu, gdzie Łukasz Łyjak zajął 22 miejsce. Startował też Michał Ficoń ale niestety, z powodu pomyłki początkującego [;)] nie został sklasyfikowany. No cóż, pierwsze koty za płoty, następnym razem będzie dobrze. Michał zdominował za to dzisiejszą galerię fotograficzną ;D

Nie mogło nas zabraknąć na drugiej edycji MTB Cross Maraton. W Daleszycach na dystansie Master wystartował Janek Skorek i zajął miejsce tuż za pierwszą dwudziestką. Możemy się także pochwalić dobrymi wynikami naszych zawodników w Orlen Warsaw Marathon (Łukasz i Renata Danielak, odpowiednio 3:33:55 i 4:42:42 netto) i w biegu towarzyszącym Oshee na 10 km (Maciek Szulim 00:43:40).