Cyklonraport 16.10 - 22.10 - jesień, czyli nie samym rowerem człowiek żyje

Najwyraźniej sezon startowy już za nami. Większość z nas jeszcze kręci, na ile pogoda pozwala, w plenerze, część przerzuciła się na trenażery i siłownię a niektórzy, chyba już zmęczeni pedałowaniem, preferują całkowicie odmienne aktywności, jak na przykład Michał Soliński.
Prezes, Marcin Lirski, wraz z rodziną, korzystają z przebłysków w miarę dobrej pogody i zwiedzają trasy w okolicach Bielsko-Białej (niektórzy młodzi Cykloni chyba zasłużyli na drzemkę...). 
Jak się okazuje, nie tylko oni, gdyż przez przypadek spotkali się tam z Przemkiem Staszkiewiczem.

Marcin:
"Jedziesz 400 km na kraniec Polski i przypadkiem pod wyciągiem wpadasz na kumpla z którym nie masz czasu się spotkać pomimo, że mieszka 4 km od Ciebie "


Paweł Szulim i Bartek Gabryś wybrali trening na "własnych śmieciach".Okazję do startu na rowerze znalazł za to jeszcze Szymon Cygan, który w Harpaganie (maraton na orientację) na dystansie TR200 zajął 20 miejsce.

I tak nam mija czas, a tymczasem chyba pora podsumować ten kolejny, bardzo udany dla Cyklona sezon, i tak:

Robert Szymański ukończył Legia MTB Maraton na 2 miejscu w kategorii na dystansie Mega, podobnie uplasował się Łukasz Łyjak na dystansie Pro w cyklu Cisowianka Road Tour. MTB Cross Maraton Marta Krzymowska zakończyła na 3 miejscu na dystansie Fan. W PolandBike Robert Szymański na Mini uplasował się na 3 miejscu, zaś Filip Bojdecki zajął 12 miejsce w kategorii na Max. Filip zajął podobną lokatę, 13 w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon na dystansie Mega. W ŻTC mieliśmy dużo dobrych wyników i wielu startujących. Spośród nich najlepiej uplasowali się Paweł Szulim - 8 miejsce na Super Prestige, oraz (znowu) Robert Szymański - 9 miejsce na Fit Race. Najlepsze wyniki w tym roku osiągała Rodzina Małek na wyścigach z serii Mała Liga XC. Piotr wygrał swoją kategorię, Justyna była druga, zaś chłopcy - Filip i Mikołaj obaj zakończyli sezon tuż za pudłem, czyli na czwartych pozycjach.
Przy okazji tych ostatnich, warto wspomnieć, iż rodzina Małek zaczyna zdobywać rozgłos medialny. Jakiś czas temu mogliśmy przeczytać wywiad z Justyną, tym razem serwis mtbnews.pl wziął na męki Piotra. Poczytajcie tutaj.

Wyniki generalne:

Legia MTB Maratonkat
Robert Szymański (Mega)2
Cisowianka Road Tourkat
Łukasz Łyjak (Pro)2
MTB Cross Maraton
Marta Krzymowska (fan)3
PolandBike
Robert Szymański (mini)3
Filip Bojdecki (max)12
ŻTC
Paweł Szulim (super prestige)8
Łukasz Łyjak (super prestige)11
Adam Skolimowski (super prestige)18
Robert Szymański (fit race) 9
Mała Liga XC
Justyna Małek2
Piotr Małek1
Filip Małek4
Mikołaj Małek4
Cisowianka Mazovia MTB Marathon
Filip Bojdecki (mega)13Brak komentarzy:

Prześlij komentarz