Cyklonraport 16.10 - 22.10 - jesień, czyli nie samym rowerem człowiek żyje

Najwyraźniej sezon startowy już za nami. Większość z nas jeszcze kręci, na ile pogoda pozwala, w plenerze, część przerzuciła się na trenażery i siłownię a niektórzy, chyba już zmęczeni pedałowaniem, preferują całkowicie odmienne aktywności, jak na przykład Michał Soliński.

Prezes, Marcin Lirski, wraz z rodziną, korzystają z przebłysków w miarę dobrej pogody i zwiedzają trasy w okolicach Bielsko-Białej (niektórzy młodzi Cykloni chyba zasłużyli na drzemkę...).

Jak się okazuje, nie tylko oni, gdyż przez przypadek spotkali się tam z Przemkiem Staszkiewiczem.

Marcin:
"Jedziesz 400 km na kraniec Polski i przypadkiem pod wyciągiem wpadasz na kumpla z którym nie masz czasu się spotkać pomimo, że mieszka 4 km od Ciebie "

Paweł Szulim i Bartek Gabryś wybrali trening na "własnych śmieciach".

Okazję do startu na rowerze znalazł za to jeszcze Szymon Cygan, który w Harpaganie (maraton na orientację) na dystansie TR200 zajął 20 miejsce.

I tak nam mija czas, a tymczasem chyba pora podsumować ten kolejny, bardzo udany dla Cyklona sezon, i tak:

Robert Szymański ukończył Legia MTB Maraton na 2 miejscu w kategorii na dystansie Mega, podobnie uplasował się Łukasz Łyjak na dystansie Pro w cyklu Cisowianka Road Tour. MTB Cross Maraton Marta Krzymowska zakończyła na 3 miejscu na dystansie Fan. W PolandBike Robert Szymański na Mini uplasował się na 3 miejscu, zaś Filip Bojdecki zajął 12 miejsce w kategorii na Max. Filip zajął podobną lokatę, 13 w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon na dystansie Mega. W ŻTC mieliśmy dużo dobrych wyników i wielu startujących. Spośród nich najlepiej uplasowali się Paweł Szulim - 8 miejsce na Super Prestige, oraz (znowu) Robert Szymański - 9 miejsce na Fit Race. Najlepsze wyniki w tym roku osiągała Rodzina Małek na wyścigach z serii Mała Liga XC. Piotr wygrał swoją kategorię, Justyna była druga, zaś chłopcy - Filip i Mikołaj obaj zakończyli sezon tuż za pudłem, czyli na czwartych pozycjach.
Przy okazji tych ostatnich, warto wspomnieć, iż rodzina Małek zaczyna zdobywać rozgłos medialny. Jakiś czas temu mogliśmy przeczytać wywiad z Justyną, tym razem serwis mtbnews.pl wziął na męki Piotra. Poczytajcie tutaj.