Cyklonraport 28.08 - 3.09

Choć sezon powoli ma się już ku końcowi, na co wskazują coraz niższe temperatury i coraz większe ilości opadów, to jeszcze nie układamy się do snu zimowego. 


W ten weekend nasi szosowcy zaliczyli kolejną edycję ŻTC SuperPrestige, czyli Memoriał Jakubiaka w Żyrardowie. Paweł Szulim ukończył wyścig na 10 miejscu, zaś Łukasz Łyjak na 18 miejscu w kategorii.


Na PolandBike'u w Markach, na dystansie mini, wystąpili trzej nasi zawodnicy i uplasowali się w kategoriach odpowiednio na miejscach 4 (Robert Szymański), 5 (Paweł Kołodziejek) i 56 (Piotr Wrona).
MTBowo spędziła także weekend rodzina Małków, między innymi szkoląc technikę jazdy pod fachowym okiem Piotra Krajewskiego.

Piotr:
Wieczorny trening techniki z niezawodnym Piotrkiem Kraja Krajewskim 💪💪💪 Najpierw chłopaki potem Justynka :) a potem już słonko zaszło he he. Super DZIĘKUJEMY i do następnego :) Ps. jeszcze bardziej nas to utwierdziło w przekonaniu, że słusznie nie wystartowaliśmy w MP XCO - jeszcze dużo nauki przed nami :) ale za rok może się nauczymy :DWyniki:

PolandBike 2.09 Markim.openm.kat
Paweł Kołodziejek (mini)85
Robert Szymański (mini)1244
Piotr Wrona (mini)22856
ŻTC 3.09 Żyrardów - Memoriał Jakubiakam.openm.kat
Paweł Szulim (Super Prestige)10
Łukasz Łyjak (Super Prestige)18Brak komentarzy:

Prześlij komentarz