Cyklonraport 7.08 - 13.08

Zawodowe teamy kolarskie się zbroją, okienko transferowe jest otwarte. Nie inaczej u nas. Z żalem żegnamy się z naszą młodą zawodniczką, Kingą Zgorzelską, która przeszła do Liv Feniks Women's Cycling Team. Już w nowych barwach, Kinga zajęła 4 miejsce open w Memoriale Henryka Łasaka, tym samym wygrywając kategorię orliczek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Tymczasem, w weekend doszli do głosu nasi triathloniści. Szturmem wzięliśmy XTerra Poland w Krakowie (Łukasz Danielak 4 w kategorii w Mistrzostwach Polski na dystansie Long; na dystansie Short - Piotr Małek 3 open i wygrana w kategorii, Justyna - wygrana w kategorii, wśród dzieci - Filip 2 w kategorii i Mikołaj, który wystartował mimo choroby - miejsce 13). W Triathlonie Siedleckim Maciej Szulim także na pudle (2 miejsce).
Poza tym, nasz niestrudzony Robert Szymański, jako jedyny, stawił się na PolandBike w Stężycy i zajął 5 miejsce w kategorii na dystansie mini.

Piotr:
Start w Xterra Polska stał pod dużym znakiem zapytania. I choć miał to być nasz główny start w tym sezonie, życie kładzie belki pod nogi ... We wtorek Fifcio 40s goraczki + skurczowe bóle brzucha i lądujemy na SORze :( Po 2 dniach jest juz ok, choć osłabiony, wiec decyzja w dzień startu, jak będzie chciał (chłopaki zawsze startują jak chcą he he he). Piątek łapie mnie i Justynę gardło i lekki katarek ni ma mocy :) Decyzja w dniu startu. Na objeździe trasy puszcza łatka i zaczyna uchodzić powietrze u mnie z tyłu, mleko nie uszczelnia :( Ale z pomocą serwisu jednego z partnerów XTERRA Poland udaje się wymienić na nową oponę i zalać mleczkiem, Bikegaraż Dzieki. Finalnie po turbulencjach i nie na 100% mocy wszyscy starujemy :) Minio 2 w swojej kategorii 💪 Fifi nie jest ostatni i dzielnie kończy wyscig💪 Justyna 2 Open i 1 w kat. z przygodami bo przecina oponę, podobnie jak ja. Udaje się jednak dojechać do mety. Ja 3 Open i 1 w kat, bez przygód na szczęście. Teraz zasłużony urlop :DW międzyczasie, Szymon Cygan i Bartek Gabryś, wraz z rodzinami, uciekli w Beskidy. Sądząc po fotkach, pogoda chyba płata im figla, ale i tak zazdrościmy. Cygan chyba w swoim żywiole, ten uśmiech mówi wszystko ;)Wyniki:

Xterra Poland 13.08 Krakówm.openm.katMistrzostwa Polski openMistrzostwa Polski kat.
Łukasz Danielak (long)739254
Piotr Małek (short)31
Justyna Małek (short)181
Filip Małek (kids)2
Mikołaj Małek (kids)13
Triathlon Siedlecki 13.08m.openm.kat
Maciej Szulim72
PolandBike 13.08 Stężycam.openm.kat
Robert Szymański (mini)775

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz