Cyklonraport 26.06 - 2.07

Ups...! Nastąpiła mała obsuwa w publikacji tego raportu, za co bardzo przepraszam, ale już nadrabiam.

W pierwszy lipcowy weekend liczba zajętych przez naszych zawodników miejsc na "pudle" i tuż za "pudłem" była oszałamiająca, ale niektórzy woleli się szlajać po zagranicznych górach i morzach ;)
Rodzina Danielak zaliczyła dobry występ w IV Garwolińskim Triathlonie, zajmując odpowiednio 3 (Łukasz) i 4 (Renata) miejsce w kategoriach. Maciek Szulim zajął także niezłe, 10 miejsce.


Na PolandBike w Płocku, jak zwykle, nasz tegoroczny dyżurny reprezentant, Robert Szymański, znów stanął na podium, zajął 2 miejsce.

Z kolei Łukasz Łyjak w weekend ścignął się na szosie dwa razy. W sobotę zajął 5 miejsce w kategorii w Ogólnopolskim Wyścigu o "Bielńską Truskawkę", o Puchar Wójta Gminy Bieliny, zaś w niedzielę poprawił się i stanął na 3 stopniu podium w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Strawczyn.

Łukasz:
Wnioski z soboty wyciągnięte i w niedzielę uważna jazda pozwoliła zabrać się w odjazd i stanąć na pudle :) Finish jeszcze trzeba dopracować :) Szkoda, że organizator bardziej od zawodników przestraszył się padającego deszczu i zamiast 94km mieliśmy tylko 63km


Tymczasem Krzysiek Smoliński integrował się rowerowo ze swoją rodziną w Chorwacji, zwiedzając (nie tylko na rowerze) piękne okoliczności przyrody.Podsumowanie wyników:


Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Strawczyn 2.07m. openm. kat.
Łukasz Łyjak3
PolandBike 2.07 Płockm. openm. kat.
Robert Szymański (mini)1082
IV Triathlon Garwoliński 1.07m. openm. kat.
Łukasz Danielak113
Maciej Szulim2210
Renata Danielak104
Ogólnopolski Wyścig o "Bielńską Truskawkę", o Puchar Wójta Gminy Bieliny 1.07m. openm. kat.
Łukasz Łyjak5
I, jak zwykle, porcyjka fotek...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz