Cyklonraport 14.05 - 21.05

Sezon rozkręcił się już na dobre, kolejny udany weekend za nami. Osobostartów nie było tym razem aż tak wiele jak w poprzedni weekend ale też pogoda nie była aż tak sprzyjająca.
Rodzina Małków w okrojonym składzie (ze względu na nieobecność Filipa) wystartowała w zawodach Biathlon dla Każdego w Warszawie, jak zwykle uzyskując świetne wyniki. Piotr i Mikołaj zajęli odpowiednio 4 i 5 miejsce w swoich kategoriach, zaś Justyna była 7 open.W zawodach z cyklu ŻTC Super Prestige w Rawie Mazowieckiej wzięli udział Łukasz Łyjak, który zajął doskonałe, 11 miejsce w kategorii, oraz Adam Skolimowski, który był 23.Chłodem przywitała Cyklona Miedziana Góra (cykl MTB Cross Maraton), jednak na trasie chłodno nie było. Było natomiast sporo błota. Przekonali się o tym Paweł Laskowski (26 miejsce) oraz Marta Krzymowska (7 miejsce).


Marta:
Pierwszą połowę trasy jechało mi się fatalnie, tętno nie chciało się rozbujać a nogi były ciężkie. W tej części trasy było bardzo dużo błota (choć nie tak dużo jak w Daleszycach) więc sporo butowania. Druga połowa o wiele lepiej - jakby odżyłam po 22 km - być może to z tego powodu, że w 2 połowie błota nie było prawie wcale. Mam wrażenie, że jakoś lepiej zniosłam te 4h niż na poprzednich maratonach, być może to efekt kilku ostatnich dłuższych treningów. Pogoda idealna, chłodno ale słonecznie - więc krótki rękaw i nie było mi za gorąco. Zajęte miejsce i rating zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Wyniki:

MTB Cross Maraton 21.05 Miedziana Góram. openm.kat
Paweł Laskowski (fan)13026
Marta Krzymowska (fan)157
ŻTC Bike Race 20.01 Rawa Mazowieckam. openm.kat
Łukasz Łyjak (super prestige)11
Adam Skolimowski (super prestige)23
Biathlon dla każdego 20.05 Warszawam. openm.kat
Mikołaj Małek5
Justyna Małek7
Piotr Małek4
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz