Cyklonraport 10.04 - 23.04

W Wielkanocny weekend Cyklon leniuchował i obżerał się świątecznymi przysmakami. A przynajmniej nic nie wiadomo mi o żadnym członku klubu, który startował w zawodach w tamten weekend. Dlatego raportu po poprzednim weekendzie nie było ;) Za to w kolejny weekend wzięliśmy się ostro do roboty.

Silna reprezentacja Cyklona wystartowała w biegach Orlen. Szymon Cygan "zaliczył" maraton i uzyskał świetny czas - 03:17:45, za to Łukasz i Renata Danielak oraz Maciek Szulim wystartowali w biegu towarzyszącym na 10km. Łukasz i Renata ponadto dzień wcześniej wzięli udział w Biegu Rycerza Okunia i zajęli odpowiednio 2 i 5 miejsce open! Gratulujemy.Szymon Cygan:
"Miesiące przygotowań, planowania, testowania a potem przez głupie błędy (cała długa lista) wyszło jak wyszło. Przede wszystkim za mocny początek. Międzyczasy w pierwszej połowie były OK - na 2:59, ale tempo nie było równe. Debiut z czasem 3:17:45 to niby nie jakiś wielki wstyd, ale 18 minut mniej bardziej by mi się podobało. Szukając pozytywów - nauczyłem się dużo więcej niż gdyby poszło gładko. No i największą wartością dodaną jest cały cykl przygotowań, pracy itd. A te 18 minut dłużej na trasie? Cóż to jest :)"


Jako jedyny przedstawiciel Cyklona w PolandBike w Nowym Dworze wystartował Piotr Wrona. Ponieważ warunki pogodowe były ekstra trudne (błoto, zimno, wiatr i śnieżyca), to 58 miejsce w kategorii jest naprawdę dobrym wynikiem! Jednak sądząc po frekwencji, coś chyba PolandBike Cyklonowi w tym sezonie nie leży...
Tego samego dnia z hardkorowymi warunkami na trasie ŚLR MTB Cross Maraton w Daleszycach zmagała się Marta Krzymowska. Błota było po ośki a podczas trwania maratonu wystąpiły prawie wszystkie możliwe warunki pogodowe - począwszy od przyjemnego słoneczka, poprzez deszcz a skończywszy na śniegu i gradzie. Marta zajęła 5 miejsce w kategorii.


Marta:
Tegoroczne Daleszyce można nazwać maratonem "czterech pór roku". Z warunków pogodowych zabrakło chyba tylko burzy a pogoda zmieniała się co 5 minut, lecz najgorszy był przeraźliwie zimny wiatr. Ze względu na ogromne ilości błota, sporo trasy przebyłam "z buta" a piąte miejsce mogę uznać za wynik w sumie zadowalający, cieszę się, że nie byłam ostatnia ;) Były to najwolniejsze moje Daleszyce w historii moich startów w ŚLR, jednak, jak za każdym razem, świetna trasa w rodzaju "pure MTB" sprawiła mi ogromną frajdę.Szosowe szlaki przetarli nam Adam Skolimowski i Łukasz Łyjak, którzy także w tej szalonej pogodzie wystartowali w pierwszym w tym roku ŻTC Bike Race w Grójcu i zajęli odpowiednio 20 i 26 miejsce.W ramach przełamywania rutyny i konwenansów, Paweł i Piotr Szulim wzięli udział w V Rajdzie Rowerowym na Orientację "Na wiosennym szlaku".Zestawienie wyników z weekendu:

Orlen Warsaw Marathon 23.04m. openm.katczas
Szymon Cygan (maraton)68827903:17:45
Łukasz Danielak (10km)28700:38:58
Maciej Szulim (10km)52000:41:35
Renata Danielak (10km)30700:49:19

PolandBike Nowy Dwór Maz. 23.04m.openm.kat
Piotr Wrona (mini)20258

ŻTC Bike Race Grójec 23.04m.openm.kat
Adam Skolimowski (super prestige)20
Łukasz Łyjak (supre prestige)26
ŚLR MTB Cross Maraton Daleszyce 23.04m.openm.kat
Marta Krzymowska (fan)105
Bieg Rycerza, Okunia 22.04m. openm.katczas
Łukasz Danielak (6km)200:23:54
Renata Danielak (6km)500:29:35Brak komentarzy:

Prześlij komentarz