Raport tygodniowy, tydzień 39-44


Z różnych względów uzbierało nam się nieco zaległości ale powoli nadrabiamy. Na pierwszy ogień, w telegraficznym skrócie, Marta o finałowej edycji MTB Cross Marton w Chęcinach, a potem podsumowanie wyników z ostatnich wyścigów w sezonie letnim. 


2016-10-02

MTB Cross Maraton ChęcinyOstatni z planowych wyścigów i najtrudniejszy wyścig w tym sezonie. Trasa z widokiem na wspaniałe ruiny XIII-towiecznego zamku królewskiego. Prawie 1300m przewyższeń, strome, trudne zjazdy. Epicki, męczący, prawie 4h jazdy dla mnie. Wciąż mam zbyt mało umiejętności na tę trasę. Mimo to... jest to moja ulubiona trasa tego cyklu. Wrócę tu na pewno :) Jechało mi się "tak sobie", noga niezbyt podawała a konieczność jazdy dziś w zwykłych okularach optycznych (rano zatarłam mocno oko) spowodowała, że na zjazdach nie mogłam się "rozbujać" tak jakbym tego chciała - wiatr i kurz wyciskały mi z oczu łzy tak, że nic nie widziałam więc siłą rzeczy musiałam jechać wolniej. Ukończyłam na 6 miejscu, sekundy zabrakło do 5tego. Z Olą Wójcik ścigałam się na ostatnich 3 kilometrach i przegrałam finisz (może, gdybym wiedziała, że to ona, to bym się bardziej postarała, może, gdybym nie robiła za opiekunkę dla dziecka z "kapciem" na trasie to bym była szybciej... hihi). Na szczęście udało się obronić 4 miejsce w generalce. Ponieważ w tym roku konkurencja w mojej kategorii była naprawdę mocna, to jestem zadowolona z tego wyniku.

WynikiW październiku nie próżnowaliśmy. Nasi zawodnicy jak zwykle stawali na podium lub blisko podium. Najlepszy występ w październiku zaliczyła Justyna Małek, która w chęcińskiej edycji MTB Cross Maraton zajęła drugie miejsce open, co jest nie lada wyczynem bo konkurencja wśród pań jest bardzo silna. W Wesołej, w Legia MTB Maraton, świetnie poszło obu naszym zawodnikom. Robert Szymański stanął na drugim stopniu podium w kategorii na dystansie Mega, zaś Piotr Wrona uplasował się tuż za podium kategorii na dystansie Giga. W sekcji szosowej udany wyścig zaliczył Adam Skolimowski, który w BikeTIme NIght Race w Łodzi zajął również drugie miejsce open.BikeTime Night Race 7.10 Łódźm. katm. open
Adam Skolimowski2
Legia MTB Maraton 9.10 Wesołam. katm. open
Piotr Wrona (Giga)419
Robert Szymański (mega)227
MTB Cross Maraton 2.10 Chęcinym. katm. open
Anna Zakrzewska (family)1026
Kamil Gruzla (fan)826
Piotr Małek (fan)927
Jan Skorek (fan)3692
Justyna Małek (fan)12
Robert Rosochacki (fan)32148
Damian Zakrzewski (fan)61160
Paweł Laskowski (fan)33162
Marta Krzymowska (fan)611
Kross Road Tour 2.10 Klembówm. katm. open
Łukasz Łyjak (pro)1231
Legia MTB Maraton 2.10 Rembertówm. katm. open
Piotr Wrona (Mega)1442
Biegnij Warszawo 2.10m. katm. openczas
Michał Soliński1524348200:59:11

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz