Cyklonowe Podsumowanie Sezonu

Ten sezon był dla naszych zawodników pracowity i obfitujący w dobre wyniki. Braliśmy udział w wielu imprezach, drużynowo punktowaliśmy w kilku dużych cyklach. Nasi zawodnicy stali na podium wiele razy i zdobyli wysokie miejsca w klasyfikacjach generalnych.
Najbardziej spektakularne i godne odnotowania jest zwycięstwo open naszego młodego zawodnika, Antka Kurmana, w klasyfikacji generalnej cyklu PolandBike na dystansie Cross. W tymże cyklu generalkę w swojej kategorii wygrał także dorosły :) - Robert Szymański stanął na najwyższym stopniu podium na dystansie Mini.Warte wzmianki jest czwarte miejsce w kategorii (siódme open) w generalce cyklu MTB Cross Maraton Marty Krzymowskiej na dystansie FAN oraz siódme - Ani Zakrzewskiej na dystansie FAMILY.

Bardzo dobrze także szło w Legia MTB Maraton Kamilowi Gruzla, który na dystansie Giga zajął szóste miejsce.
Świetne wyniki na koniec sezonu odnotowali nasi szosowcy. W klasyfikacji generalnej ŻTC Super Prestige trzy osoby zajęły bardzo wysokie miejsca w swoich kategoriach - najlepszy z klubu był Paweł Szulim, który uplasował się na trzecim stopniu pudła, Adam Skolimowski - w zasadzie tuż za pudłem, albowiem był piąty i wreszcie, siódma w generalce była Kinga Zgorzelska.

Bardzo dobrze wypadli także zawodnicy w ŻTC Fit Race - Mikołaj Albrycht był piąty, Paweł Albrycht - ósmy zaś Robert Szymański zajął dziewiątą lokatę.Drużynowo najlepiej nam poszło w Legia MTB Maraton, gdyż na dystansie Giga nasza drużyna zajęła piąte miejsce. Na dystansie Mega zaś zajęliśmy piętnaste miejsce.

W tym roku Cyklon mocno opuścił się we frekwencji na PolandBike, co zaowocowało spadkiem, w porównaniu do zeszłego roku, aż o 11 miejsc - uplasowaliśmy się dopiero na 19 miejscu.Najwyraźniej jednak część zawodników przeniosła się na MTB Cross Maraton, gdyż o ile w zeszłym sezonie nie udawało się zgromadzić na poszczególnych edycjach odpowiedniej ilości osób do zbierania punktów, o tyle w tym roku w tym cyklu udzielało się wielu naszych zawodników, co zaowocowało zajęciem piętnastej pozycji. Rodzi to nadzieję na bardzo dobry w tym cyklu sezon 2017.Poniżej garść naszych najlepszych wyników z generalek, w tradycyjnym ujęciu tabelkowym :)


Legia MTB Maraton generalkam. katm. open
Kamil Gruzla (giga)627
Paweł Kołodziejek (giga)2054
Filip Bojdecki (mega)19165
Robert Szymański (mega)13203
drużynowo giga 5 miejsce
drużynowo mega 15 miejsce
MTB Cross Maraton generalkam.kat (dyst)m. open (wszystkie starty)
Marta Krzymowska (fan)47
Jan Skorek (fan)1868
Anna Zakrzewska (family)736
drużynowo 15 miejsce
Kross Road Tourm. katm. open
Łukasz Łyjak (pro)1233
PolandBike generalkam. katm. open
Agata Zakrzewska (fan)1338
Zuzia Zakrzewska (fan)1548
Robert Szymański (mini)175
Antek Kurman (Cross)1
drużynowo 19 miejsce
ŻTC Super Prestigem.katm.open
Kinga Zgorzelska713
Paweł Szulim326
Adam Skolimowski542
ŻTC Fit Racem.katm.open
Paweł Albrycht864
Mikołaj Albrycht522
Adam Grabek1974
Robert Szymański991

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz