Raport: tydzień 25

Za nami kolejny, udany tydzień. Spotkaliśmy się na klubowym grillowaniu, wielu naszych przewinęło się przez Kazurkę, a Karolina zgarnęła kolejny medal.

20.06.2014
Solid MTB

Karolina Kubiak - K2 - 3 miejsce, Generalka 3
Dystans 36 km - trasa w porównaniu do poprzedniej znacznie ciekawsza tzn. dużo singletracków, przeszkód, i jak przystało na organizatora sporo interwałowych odcinków. Nie ukrywam, że długo i ciężko mi się jechało. Bardzo mnie wymęczyła ta trasa (albo kiepska regeneracja albo po prostu kiepskie przygotowanie). Ostatecznie zajęłam 3 miejsce w K2 na tej trasie oraz 3 miejsce w Generalce. Jak to mówią - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Trzeba wziąć się do roboty i zapracować na lepsze miejsce - kolejny start już za tydzień (tym razem Szrenica w Szklarskiej Porębie)
KK Cyklon Grill

Mimo niepewnych prognoz udało się wstrzelić z pogodą. Przewinęły się duże ilości Cyklonów z rodzinami i było bardzo miło. Po imprezie spora grupka wybrała się na afterek na Kazurę, ale limit dobrej pogody niestety się wyczerpał i ulewny deszcz szybko popsuł zabawę.Plany plany ...

Marta Krzymowska - MTB Cross Maraton Kielce
To będzie kolejny w tym roku mój start w MTB Cross Maraton, na razie nie opuściłam żadnego. Przyznam, że po wygranej w Sandomierzu mam chrapkę na "jeszcze" ale nie liczę na to zbytnio bo ten Sandomierz to był jakiś wypadek przy pracy ;) Kielce to dla mnie nowa trasa (w zeszłym roku tam nie startowałam) więc nie wiem czego się spodziewać.

Marcin i Przemek - wycieczka w Beskid Śląski i Żywiecki
Treningowy wypad w góry. baza Cisiec. Marcin wybrał szosę a Przemek mtb, więc po śniadaniu każdy jedzie w swoją stronę :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz