Raport tygodniowy 1 - 10 tydzień 2015


Do pierwszego "letniego" ścigu pozostały raptem dwa tygodnie. W zasadzie już co tydzień coś się będzie działo. Jutro "Ustawka CX", za tydzień zimowa Mazovia, za dwa tygodnie inauguracyjny Poland Bike .... 
Zanim na dobre ruszy karuzela kolejnych wyścigów i wypraw przypomnijmy sobie co robiła nasza ekipa w ostatnich tygodniach:


08.02.2015


Przemek wystartował w Zimowej Mazovii MTB w Chotomowie, ale mimo szczerych chęci niestety nie wygrał. "Fajne ściganie w zimowej scenerii. Na miejscu spotkałem Krzyśka Waślickiego i w sumie prawie cały maraton jechaliśmy razem. Przy okazji przetestowaliśmy w boju klubową kamerkę Hero4 :)" 21.02.2015

Krzysiek pobiegł w kolejnej edycji Falenickich Biegów Górskich na dystansie 6.666m . "W tym roku, zdecydowałem się wziąć udział w zawodach biegowych. Co prawda od kilku lat moją główną dyscypliną jest MTB, ale postanowiłem zrobić sobie taką mała odskocznie od codziennych treningów. Wybór padł na Falenickie Biegi Górskie. Trasa rewelacyjna, rzeczywiście "górska" na tyle, na ile możliwe jest to na Mazowszu, można się zmęczyć. Pierwszy start dość asekuracyjny, ale dwa kolejne dużo lepiej i końcowy wynik dość mocno mnie zaskoczył - 27 miejsce Open :)"Cyklonowy trening techniki MTB na zapleczu Kwatery Głównej Cyklonu odwiedziły między innymi Marta i Monika.

Marta: "Trening skupił się na technice zjazdu a konkretnie na dotykaniu tyłkiem tylnej opony ;) Świetna zabawa, fajna pogoda - czego można chcieć więcej"Monika: "To był mój pierwszy trening z Cyklonem. Ćwiczyliśmy zjazdy, które bardziej doświadczonym kolarzom mogą wydawać sie banałem, a dla amotora są wyzwaniem. Jestem zadowolona z treningu, bo przełamałam pierwsze zjazdowe obawy,a atmosfera i ludzie, którzy ją tworzyli powodują, że czekam na kolejne."22.03.2015

Marta dołączyła do Cyklonowego treningu szosowego, który odbył się na zachodnim brzegu Wisły, od Powsina po Górę Kalwarię. "Miało być spokojnie, wyszły (mi) interwały i próg mleczanowy. Trener mnie ochrzanił i zakazał klubowych ustawek. Ale przynajmniej nie byłam ostatnia na jednym z podjazdów (chociaż zastanawiam się, czy Prezes nie miał akurat wtedy awarii łańcucha...)"01.03.2014

Od samego rana Sołtys oprowadzał zainteresowanych po najciekawszych ścieżkach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, pokazując charakterystyczne rozwidlenia, punkty orientacyjne, opcje przedłużania lub skracania trasy, miejsca odpowiednie do ćwiczenia techniki. 

Adam: "Znów trzeba było rano wstać. Objechane cyklo-kółko Cyklona z uwzględnieniem Zalesia, Mieni, Swidra i Góry lotnika. I znów zaskoczenie, czy coś się zmieniło, czy też tempo kolegów dostosowane do mojej wydolności? (Raczej to drugie). Ale ja też będę kiedyś starszy i wtedy im pokażę.... Poza tym już za cztery tygodnie moja inauguracja sezonu MTB, trzeba odnależć się w nowym regulaminie a przede wszystkim w peletonie po zimowej przerwie startowej."


08.03.2015

Kolejna edycja Mazovia MTB Zimą w Karczewie.

Piotr Małek zajął 12 miejsce w kategorii , 30 w OPEN. "Pierwszy sektor jeszcze nie teraz :) Ale było szybko w pierwszej części wyścigu, potem opad siodełka, i spadający łańcuch i przestrzelony zakręt. Ale założenia zrealizowane - bardzo mocny trening no i fajna nauka jak się jeździ na takich prędkościach."

Piotr Wrona na dystansie FIT 25 w kategorii, 207 OPEN. "W moim wykonaniu FIT w Karczewie to 15 km rowerem i 5 km biegiem obok roweru. Udało mi się ukończyć i nie byłem ostani, byłem przedostatni:)"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz