Raport Tygodniowy 36 tydzień 2014

Tydzień mniej "obstawiony" przez naszych zawodników, jednak emocji nie brakowało...


Naszym jedynym "człowiekiem" na górskich mp mastersów był Adam Starzyński. Bardziej w roli trenera niż zawodnika zakończył rywalizację w połowie stawki. Bardzo duży i mocny sład, ciepełko, szybkie zjazdy i ciężkie podjazdy sprawiły, że impreza była naprawdę udana. oby tak było za rok, kiedy to mamy zamiar wystawić nieco szerszą "kadrę" :)
Z górami zmierzyła się również Karolina Kubiak - nasza nowa zawodniczka na debiut wybrała wjazd na Śnieżkę spełniając tym samym jedno ze swoich marzeń z dzieciństwa...
Mniej sielankowo miała Marta, którą zaraz po starcie w Świętokrzyskiej Lidze Rowerowej zaatakował szerszeń i tym samym ukończenie maratonu stało się bardziej walką z bólem niż z innymi zawodnikami. Niemniej wyścig został ukończony.
Na uwagę zasługuje jeszcze przeoczone przez nas drugie miejsce w kategorii Dawida Rosochackiego z Poland Bike Piaseczno. Młodzież zbiera laur za laurem :)
Reszta zawodników ciężko trenowała... Efekty pracy powinniśmy zobaczyć na najbliższych wyścigach : PB Konstancin, czasówce w Dysie oraz w górach na Rajcza Tour.

Do zobaczenia !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz