Raport tygodniowy 35 tydzień 2014

Tydzień mija za tygodniem w tempie zastraszająco szybkim przybliżając nas do nieuchronnego końca sezonu. Tego letniego oczywiście, bo przed nami w końcu piękny sezon zimowy ... Niemniej staramy się wykorzystywać każdy słoneczny moment by trochę pokręcić i się pościgać....


W miniony weekend głównym punktem programu startowego był Poland Bike w Piasecznie. Błoto dało się we znaki każdemu. Mocno otrzaskanym w temacie nieco mniej, tym, którzy jeżdżą głównie po suchym zdecydowanie bardziej :)
Pomimo defektu na mocnym 6 miejscu w kategorii na mecie zameldował się Robert Szymański. 5 w swojej kategorii przyjechał Łukasz Łyjak, natomiast powracający do "żywych" Janek Skorek zajął 22 miejsce.
Drugie miejsce w swojej kategorii wywalczył Samuel Smoliński. Młody ma rowerze wygląda tak:


.... i za kilka lat może nam brakować tchu, żeby go dogonić :)

Drużyna zgromadziła 1898 punktów i w klasyfikacji generalnej cyklu zajmuje dobre 9 miejsce. Do końca jeszcze tylko 3 edycje!

Odmianę od roweru zafundował sobie Maciek Szulim na Pierwszym BMW Półmaratonie Praskim. Pójście na złamanie 1:30:00 okazało się lekkim przeszacowaniem sił i ostatecznie po lekkim "zgonie" zaliczył czas 1:37:19 co uplasowało go na 239 miejscu w kategorii M30 i 556 Open. Cel na przyszły rok: 1:30:00 :)

W kolejny weekend z naszymi zawodnikami będziecie mogli się przejechać:
- na rundzie KFC w sobotę i niedzielę o 9:00
- na Rondzie Babka w niedzielę o 9:00

Serdecznie zapraszamy też na doskonałą imprezę organizowaną przez Warszawski Klub Kolarski : Mistrzostwa Warszawy MTB. Szczegóły na profilu FB WKK.

Do zobaczenia na trasie !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz