Raport tygodniowy 12 tydzień 2015

W czasie kiedy kilku naszych Asów siedzi w górach i przypomina sobie jak się jeździ po śniegu, spora część ekipy przygotowuje się do pierwszego Poland Bike Marathonu w tym roku.
O tym, co robiliśmy ostatnio i co zamierzamy wywalczyć w Otwocku przeczytacie poniżej...03.22.2015

Trening szosowy, Stara Miłosna - Dębe - Latowicz - Siennica - Mrozy - Dębe - Stara Miłosna

Marcin Lirski: Korzystając z pięknej choć chłodnej pogody ustawiliśmy się na trening tradycyjnie o 9:00 pd KFC Stara Miłosna. Część chłopaków chyba przestraszyła sie chłodu (jakby +4 stonie były czymś dziwnym w marcu), ale mimo to stawiła się mocna ekipa 5 Cyklonów i 1 VMax. Polecieliśmy na miejsce kolejnej zbiórki gdzie czekało na nas jeszcze kilku Cyklonów i chłopaki z Mińskiej Grupy Rowerowej. Po 100 metrach Mikołaj złapał laczka i trzeba było chwilę postać. Potem ruszyliśmy w upatrzonym kierunku. Dość szybko grupa podzieliła sięna 3 mniejsze więc każdy mógł zrobić trening w odpowiadającym mu tempie :) Ja zostałem z Bartkiem, Pawłem i Adamem (w Siennicy jeszcze dołaczyli do nas chłopaki z MGR, którzy pojechali krótszą drogą) i zrobiliśmy naprawdę uczciwy trening. Ostatecznie zakończyłem dzień 118 kilometrami i pełną satysfakcją objawiającą się bólem nóg i paleniem w płucach :)


Zima Mazovia MTB - Długosiodło

Piotr Małek: Nowe Cyklonowe ciuchy - wiec już nie po "cywilu" :), spadający łacuch okiełznany, patent sprawdził sie w 100% i w czasie wyścigu nie spadł, ja nie popełniłam błdów, taktyka wykonana w 100% i efekt jakiego sie nie spodziewałem czyli 9 miejsce Open, 6 w kategorii i awans do 1 sektora - Hhhhuuuurrrrraaa :D
https://www.youtube.com/watch?v=gyux29xIDaA 31 minuta - CYKLON ATAKUJE ;)


PLANY ?

Duża grupa szykuje się na Poland Bike Marathon w Otwocku 29 marca 2015 :

Adam Grabek: Pierwszy start po pierwszej przepracowanej zimie. Będzie jak będzie, ale nadzieja jest.

Marta Krzymowska: Start na "rozruszanie nogi" i sprawdzenie dyspozycji. Nie spodziewam się wodotrysków ale po cichu liczę na dużą zdobycz punktową dla teamu :)

Justyna Małek: Pierwszy start w sezonie - moc z każdym tygodniem rośnie - będzie OGIEŃ :) - to pisałem ja mąż :D

Piotr Małek: Pierwszy Sektor zaakceptowany :) będę uciekał przed żoną coby mi dubla nie założyła.

Filip Małek: Na spokojnie dystans FUN

Mikołaj Małek: Start jeszcze nie pewny - zobaczymy w niedziele 

Przemek rozpoczyna sezon wyjazdowy: W planach 3 dni jazdy technicznej: objazd tegorocznej trasy Enduro EMTB na Ślęży, objazd zeszłorocznej trasy w Mieroszowie i ostatniego dnia okolice Srebrnej Góry. Spora niepewność pogodowa i możliwe resztki śniegu na stokach, więc plany mogą na miejscu ulegać zmianie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz