Raport tygodniowy 38 tydzień 2014

Kolejny weekend z piękną pogodą przyniósł wysyp naszych startów...
W przedostatniej edycji Poland Bike w Jasienicy pojechali:
Krzysiek Smoliński, Łukasz Łyjak, Michał Soliński, Robert Szymański, Dawid i Robert Rosochaccy.
Najwyższą lokatę zajął Dawid - doskonale taktycznie pojechany wyścig i pierwsze miejsce w kategorii !
Na drugim miejscu w swojej kategorii uplasował się Robert Szymański. Co ciekawe, dzień wcześniej zrobił dokładnie to samo na Skandii w Dąbrowie Górniczej, gdzie wykończył klocki i na Poland Bike'u jechał bez tylnego hamulca !
Łukasz, który pryjechał jakieś 15 minut przed rozpoczęciem wyścigu i zajął jakże znakomite ostatnie miejsce w sektorze wywalczył 5 miejsce w kategorii, Krzysiek 19, a Robert Rosochacki, któremu noga wyjątkowo nie podawała - 50.
Na uwagę zasługuje również występ Tymona Lirskiego, który w najkrótszym wyścigu w kategorii 2-4 lata otarł się o pudło i zajął czwarte miejsce ;-)
Tego samego dnia wieczorem w Mińsku Mazowieckim na szosie startowało dwóch naszych. Marcinowi Lirskiemu udało się ukończyć wyścig, natomiast Maciek Szulim testował twardość mińskiego asfaltu po tym jak mu wystrzeliła opona w przednim kole. Na szczęście skończyło się "zaledwie" na potłuczeniach, szlifach i lekkich stratach w sprzęcie...
Nasze kolejne starty to Legia MTB w Wesołej 05.10 oraz wielki finał Poland Bike tydzień później. Trzymajcie kciuki!