Pierwsze testy na drodze do sezonu 2014

Stało się. Pierwsze testy za nami.
Odpowiednie warunki lokalowe, zaplecze sanitarne, rowerki do rozgrzewki, wiatraki, itp, itd ... zapewnił nam FitnessArt ( www.fitnessart.pl ) , a my mogliśmy się skupić na najważniejszym, czyli kręceniu. Dzięki temu podczas dwóch ciężkich dni kilkanaścioro naszych zawodników zmierzyło się ze słabościami własnych organizmów. Wyniki na bieżąco śledził i zbierał Adam Starzyński z ProCycling Promotion (www.procycling.com.pl). Później nadszedł czas analizy, omówienia i w końcu planów treningowych. Jakie będa efekty? Jesteśmy przekonani, że trochę udanam się namieszać ... choć pracy przed nami dużo ...oooj dużo :) Śledźcie naszą stronę i wyniki w nadchodzacym sezonie!

Na koniec jeszcze raz wielkie wielkie dzięki dla naszych wszystkich sponsorów i partnerów. Tym razem oczywiście szczególnie dla Fitnessart i ProCycling Promotion!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz